Vagónik s individuálnym popisom

Drevený vagón je krásnym doplnkom k našej guľôčkovej dráhe Jumbo a Maxi. Vagón môžete pripojiť za lokomotívu našej výroby a vznikne celý vláčik.

Na vagón pridáme nápis podľa vášho želania. Celkovo si môžete ľubovoľne vybrať 6 písmen. Okrem písmen sú k dispozícii aj špeciálne znaky ❤ ✭ ☺ ☼.

Prosíme, napíšte do poznámky požadovaný nápis :)

 

Drevená hračka pre deti od 1 roka.

Česká výroba.

Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre detské hračky a odolné voči slinám.

Skladem
€11,96
Kategória: Jazdítka
100% bezpečné hračky od českej rodinnej firmy
Vyrobené v Česku
100% bezpečné hračky od českej rodinnej firmy
Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Poctivá výroba overená viac ako 50000 detskými úsmevmi

Drevený vagón - doplnok ku guľôčkovej dráhe

 

Vagónik z prírodného dreva s personalizovaným nápisom je krásnym doplnkom k našej malej a veľkej guľôčkovej dráhe. Vagón môžete zapojiť za lokomotívu našej výroby a vznikne celý vlak. Drevené kolesá vagóna sú pohyblivé, takže môžete jazdiť aj mimo guľôčkovej dráhy.
 
Drevený vagón s možnosťou vytvorenia osobného popisu poteší každého malého oslávenca. Celkovo môžete ľubovoľne vybrať 6 písmen. K dispozícii sú aj špeciálne znaky 
❤ ✭ ☺ ☼. 

 

Dbáme na kvalitu a bezpečnosť, takže hračka spĺňa bezpečnostnú normu CE EN 71 (bezpečnosť hračiek). Všetky použité farby sú špeciálne vyvinuté pre detské hračky a sú odolné voči slinám. Hračky sú vyrobené z kvalitného bukového dreva.

 

Vhodné pre deti od 1 roka.

 

Doplnkové hračky ku guľôčkovej dráhe podporujú kreativitu. S týmito hračkami sa rozvíja a posilňuje koordinácia oko-ruka, jemná motorika a rýchlosť reakcií a zároveň sa spolu zabávate.

 

Prosíme, napíšte do poznámky požadovaný nápis :)

 

Balenie obsahuje: 

1x drevený vagón

Späť do obchodu