Rolničkový gašparko

Doplnok ku guľôčkovej dráhe - drevené jazdítko gašparko s rolničkami. Krásna a farebná hračka, ktorá zaujme každé dieťa. Rolničky sú pevne prichytené spoločne s farebnými korálkami. 
 
Drevená hračka pre deti od 1 roka.
 
Dá sa použiť s malou aj veľkou guľôčkovou dráhou. 
 
Výroba v Českej republike.
 
Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre detské hračky a sú odolné voči slinám.
 
Dodanie: 2-4 pracovné dni
Momentálně nedostupné
€12,90
Kategória: Guľôčkové dráhy
100% bezpečné hračky od českej rodinnej firmy
Vyrobené v Česku
100% bezpečné hračky od českej rodinnej firmy
Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Poctivá výroba overená viac ako 50000 detskými úsmevmi

Gašparko s rolničkami

 

Jazdítko gašparko s rolničkami je skvelým doplnkom ku guľôčkovej dráhe Trihorse.

Gašparko sa na dráhe točí a robí tak veľmi pekný efekt, ktorý deti veľmi rady sledujú. Pri umiestnení tohto jazdítka na dráhu navyše deti trénujú jemnú motoriku a koordináciu tela.

 

Jazdítko rolničkový gašparko je vyrobené z kvalitného bukového dreva. Dbáme nielen na kvalitu výrobkov, ale aj ich bezpečnosť – jazdítko spĺňa bezpečnostnú normu CE EN 71. Všetky použité farby sú špeciálne vyvinuté pre detské hračky a sú odolné voči slinám.

 

Hračka pre deti od 1 roku.

 

Používajte s guľôčkovými dráhami Maxi a Jumbo.

 

Balenie obsahuje: 

1x jazdítko gašparko s rolničkami

Inštrukcie:

Volám sa gašparko „GUMKO“ a dovolím si vám predstaviť aj môjho kamaráta gašparka „ZVONKA“.

Tak nás volajú vo firme „TRIHORSE“, kde nás vyrábajú a skladajú veľmi milé a šikovné dievčatá Zuzka a Janička, ktoré nás vyrábajú a skladajú ručne. Mňa volajú GUMKO, lebo mám v telíčku  gumky a ZVONKO má meno podľa toho, lebo celý čas vydáva zvuky ako mini zvončeky.

Naši kamaráti z Guľôčkovej dráhy, 4 farebné guľôčky, Kvietok a ja - gašparko GUMKO, sme základný tím našej prekrásne vyrobenej Guličkovej dráhy. Ostatní kamaráti: Auto a Vláčik sú  tiež naši kamaráti a patria k nášmu jedinečnému tímu pre vašu radosť a zábavu. My všetci veľmi radi jazdíme po našej dráhe Maxi alebo Jumbo.

Ja, gašparko GUMKO a gašparko ZVONKO milujeme jazdiť po našej dráhe a smiať sa celé dni. Robíme radosť rodičom, starým rodičom a samozrejme hlavne deťom na celom svete. Ale pozor, milí rodičia, musím Vám pošepkať, že sa necítim dobre, keď ma deti dávajú do úst, alebo ma berú so sebou do vane, prípadne ma strkajú do pohára s mliečkom alebo vodou. Brrrrrr, voda... Moje telíčko sa skladá z dreveného tela, gumičiek a vodou riediteľného lepidla. Samozrejme je všetko z certifikovaných materiálov a farieb.

Musím vám prezradiť, milí rodičia a milé deti, že keď ma dáte do pusy a dlho ma tam budete držať a cmúľať, tak ja z toho vôbec nebudem mať radosť. Chcem len od rána do večera jazdiť s mojimi kamarátmi a vás pobaviť a rozosmiať.

Milí rodičia, telíčko GAŠPARKO je certifikovaný produkt pre deti od 1 roku, ktorý je každý rok testovaný v Ústave TUV Zlín... Je súčasťou našej dráhy a preto by sme Vás chceli požiadať a poprosiť, aby sa vaše malé deti hrali s gašparkom výhradne pod vaším dohľadom!

Gašparko GUMKO a gašparko ZVONKO sú zložení z malých častí, ktoré sa môžu pri nesprávnom použití odtrhnúť alebo môžu odpadnúť, a hrozí nebezpečenstvo prehltnutia malých častí (nesprávne používanie znamená dlhodobé dávanie gašparka do úst, namáčanie vo vode a ťažšie mechanické narábanie s ním). Aby gašparko ľahko a pekne jazdil po dráhe, nemôže mať väčšie guľôčky, ako ich má. Myslíme si, že gašparko je peknou a milou súčasťou GUĽÔČKOVEJ DRÁHY firmy Trihorse, a preto si prajeme, aby bol v tíme našej dráhy.

 

Chceme podotknúť, že všetky produkty, časti guľôčkovej dráhy vyrobené v našom závode v Dečíne v Česku sú certifikované pre deti od 1 roku!

Späť do obchodu