Dózička na mliečne zúbky myš prírodná

Drevená dózička na mliečne zúbky a drobné poklady. Vysoko kvalitná dózička z dubového dreva.

Momentálně nedostupné
€15,96
Kategória: Dózy na mliečne zúbky
Záruka: 2 roky
100% bezpečné hračky od českej rodinnej firmy
Vyrobené v Česku
100% bezpečné hračky od českej rodinnej firmy
Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Poctivá výroba overená viac ako 50000 detskými úsmevmi

Drevená dózička pre deti - Myš

Miesto na spomienky. V našich ručne vyrábaných dózičkách sa dobre uchovávajú nielen samotné zúbky, alebo kadere vlasov, ale zároveň s nimi spojené spomienky na dieťa a detstvo.

Bezpečné uschovanie mliečnych zúbkov. Vďaka tejto láskyplne vyrobenej dózičke na mliečne zúbky uchováte detské zúbky dekoratívnym a aj bezpečným spôsobom – zabránite ich vysychaniu.

Darček pre dievčatá aj pre chlapcov: Táto dózička je perfektným darčekom nielen k prvej návšteve Zúbkovej víly, ale aj ku zvládnutiu ošetrenia u zubára. Určite poteší aj ako darček ku narodeniu dieťaťa, ku krstinám , alebo k narodeninám.

Rôzne motívy: Spomienková dózička na mliečne zúbky je k dispozícii v rôznych zvieracích a farebných formách. Darujte dlhotrvajúcu radosť s minidózičkou myš, hroch, mačka, alebo slon.

Pravá ručná práca: Ceníme si remeselné spracovanie a u našich dózičiek používáme výhradne FSC certifikované materiály, aby aj naše deti mohli vyrastať v zdravom životnom prostředí. Kladieme veľký dôraz na európsku normu EN-71.

 

Pre výrobu našich hračiek používáme výhradne ekologické postupy a materiály. Z lásky k životnému prostrediu a našim deťom.

 

  • Materiál: dubové drevo morené, lakované a leštené. Všetky materiály sa vyrábajú v Českej republike.
  • Rozmery: 60 x 65 x 110 mm
  • Hmotnosť: 0,25 kg 
Späť do obchodu