Autíčko Finger Car Master s pretekárskou dráhou - limitovaná edícia

Limitovaná edícia Fingercar Master

Fingercar je viac ako len autíčko. Originálna pomôcka pre tréning koncentrácie a jemnej motoriky. Česká výroba. Patentované!
 
Finger Car od TRIHORSE je pomôcka z kvalitního dreva, ktorá cielene rozvíja sústredenie, motorické a kreatívne schopnosti Vášho dieťaťa.

 

V balení s autíčkom je 10 pretekárskych dráh + fixky (4 farby)

 

Certifikácia BESA

Skladem
€33,96
100% bezpečné hračky od českej rodinnej firmy
Vyrobené v Česku
100% bezpečné hračky od českej rodinnej firmy
Overené zákazníkmi
Overené zákazníkmi
Poctivá výroba overená viac ako 50000 detskými úsmevmi

Fingercar Master 2021

Prvý ročník súťaže pre celú rodinu

Fingercar Master Family

Odštartovali sme nový globálny TREND v oblasti offline rodinnej zábavy. Prvý ročník súťaže Finger Car Master sa uskutočnil v sobotu 2. októbra 2021 v Děčíne. Po prvýkrát súťažiaci, ktorými boli deti a rodičia, zmerali sily v jazde s autíčkom Fingercar.

Fingercar je autíčko, ktoré sa dá ovládá jedným prstom, ale potrápi váš mozog :) Je to úplne nová svetová disciplína, ktorá sa zrodila v srdci Európy! 

 

  


fingercar_master_foto_10

fingercar_master_foto_13  

fingercar_master_foto_7

  


Iba pár chvíľ jazdy s FINGERCAR dokáže zamerať zamestnať myseľ každého, kto sa pokúsi riadiť autíčko pomocou prsta. Vďaka kvalitnej remeselnej práci a unikátnemu designu to naozaj nie je nič ľahké. Aj rovná jazda vyžaduje totálne sústredenie a pokoj. 

3_FigerCar hracka roku auticko a certifikat-

Táto jednoduchá metóda hrou privedie Vaše dieťa počas veľmi krátkej chvíle k plnej koncentrácii.

Nesústredené deti sa prirodzenou hrou počas veľmi krátkej chvíle úplne upokoja. Detská psychologička potvrdila, že FINGERCAR má najlepšie úspechy u detí vo veku 4-8 rokov. Viac vo videu:

 


Ako Fingercar funguje?

Fingercar je autíčko s úplne výnimočnou konštrukciou a ovládaním. Smer jazdy možno zmeniť jednoducho naklonením do strany. Fingercar sa ovláda jedným prstom alebo "joystickom", čo je vhodné najmä pre začiatočníkov a malé deti. Pozor, ovládať Fingercar je ťažšie, ako to vyzerá!


✓ Byť „tu a teraz“

✓ Rozvíja grafomotoriku

✓ Zdokonaľuje pravoľavú orientáciu

✓ Rozvíja jemnú motoriku

✓ Zlepšuje priestorové vnímanie ruky

✓ Pozitívny dopad na zrakovú pamäť

✓ Rozvíja kreativitu

✓ Posilňuje vytrvalosť

✓ Synchronizácia tela a mysle

✓ Rozvíja zmysel pre zlepšenie sa


Unikátny design
 
Každé autíčko FINGERCAR sa skladá z robustnej karosérie z výberového bukového dreva ponechaného v prírodnom stave v atraktívnych farbách. Vďaka vysoko presnému spracovaniu a výnimočnej konštrukcii zavesenia nápravy je možné celkom ľahko meniť smer jazdy jednoduchým nakláňaním do strán. Nápravy autíčka FINGERCAR sú voľne uložené, takže s ním môžete pomocou vašich prstov jednoducho pohybovať aj napriek povrchovým nerovnostiam.
 

 

Ovládajte autíčko jedným prstom – vďaka precíznemu spracovaniu a výnimočnému designu nápravy môžete meniť smer jazdy jednoduchým nakláňaním do strán. Skúste to a uvidíte – pozor, je to ťažšie, ako sa zdá.

 


Upokojí myseľ každého, potvrdené psychologičkou

Jazdou po stole to nekončí, ba naopak! Do autíčka môžete vložiť fixku alebo pastelku, ktorá autíčko premení na štetec umelca. Čo tak ovládať autíčko dvoma prstami? Skúste priložený „joystick“. A nezabudnite na pretekársku dráhu, ktorú poskladáte ľahko, ako puzzle. Ideálne využitie pre deti s poruchou pozornosti a sústredenia. Možnosti sú nekonečné, záleží len na vašej fantázii! 

Ak je u vás doma viac súťaživých členov rodiny, vyberte im samostatné autíčka inej farby.

Späť do obchodu